категорії: новина

Семінар Любка Дереша Тріада

теґи: Любко Дереш, Тріада, актиба трейнінгс

з 4 по 5 вересня 2010 року у Києві пройде семінар Любка Дереша Тріада. організатором семінару є актиба трейнінгс, представлена Наталією Єна. анонс події:

Як добитися успіху, коли єдиним ресурсом є бажання діяти? Ставку слід робити на інновацію. Володіння іннваційними технологіями – це володіння першістю.

Втомилися від неперервної суґестії на роботі, на вулиці, вдома? Залежність від одного світогляду міняєте на залежність від іншого? Відкидаєте старі правила, аби звʼязати себе новими? Геть заплутались? Знайдіть правильну внутрішню позицію – пробудіть волю.

Психотехнічна система «Тріада» – це інноваційна технологія, яка дозволяє вийти за рамки обмежень, заданих середовищем, характером, вихованням. Комплекс «Тріада» направлений на пробудження центру людської свідомості – вольового «я». Активна воля має прямий доступ до ресурсів свідомості, які до цього знаходились у «сплячому» стані. Це – збільшення креативності, швидкодії, витривалості; це здатність працювати з великими обʼємами інформації, віднаходити вірні рішення в стресових і екстремальних ситуаціях.

«Тріада» дає методику пробудження «дрімаючих» функцій свідомості, від банальних, на зразок ділової логіки і фонового аналізу, до «екстраординарних» – формування бажаних співпадінь, фоЛюбко Дереш, Тріаданове (інтуїтивне) знання, обʼємне багатопроцесне мислення.

«Тріада» – це інноваційний інструмент, який дозволяє прискорити і посилити процеси розвитку у будь-якій сфері життя: від ефективного управління, навчання, консультування, до занять спортом, енергетичними і медитативними практиками.

Виділення вольової позиції веде нас до перетворення на вільну і цілеспрямовану людину. Активна воля виводить за рамки існування, зумовленого недоліками характеру та «дрібними» слабкостями, які саботують наші плани і змушують втрачати вдалі нагоди. Пробуджена воля дає шанс на реалізацію своїх можливостей – не містичними енергіями, а прямим внутрішнім зусиллям.

Тріада – це система, де простота і чіткість поєднується з відсутністю «метафізичних» установок. Не з вами щось роблять – ви самі робите перетворення над собою.

докладніше про семінар та програму заходу можна переглянути за цими посиланнями: aktyba.livejournal.com/5726.html, програма aktyba.livejournal.com/6332.html

Ведучий: відомий український письменник Любко Дереш.
Організатор: Наталія Єна, у жж [info]nataliyayena 
Робоча мова заходу: українська.